Prázdný reprobox TOWER CP Stage 1.1

Kód: TOWER-CP-STAGE-1-1
Novinka
Neohodnoceno
Značka: REPROOBCHOD
1 780 Kč / ks 1 471,07 Kč bez DPH
Zakázková výroba (do 21 dnů)
Složení reproboxu
Zafrézování reproduktoru
Terminál
Možnosti doručení

Detailní informace

Doprava zdarma
NAD 5000 KČ DOPRAVA ZDARMA

při nákupu nad 5000 Kč
máte dopravu zdarma

Kvalitní značky
POUZE KVALITNÍ ZNAČKY

nabídka výhradně kvalitních
produktů zvučných značek

Přes 1000 reproduktorů
PŘES 1000 REPRODUKTORŮ

nabídka více jak 1000 kusů
značkových reproduktorů

Zkušenosti
13 LET ZKUŠENOSTÍ

využijte našich
13 letých zkušeností

Detailní popis produktu

Prosím, věnujte pozornost především upozornění na konci této produktové stránky

Prázdný dvoupásmový reprobox TOWER CP STAGE 1.1 s čistým objemem 26 litrů je připravený pro dva reproduktory. Tento malý, ovšem efektivní sloupový reprobox je vyroben z kvalitní surové MDF desky o síle 18mm značky EGGER nebo GLUNZ (dle aktuální dostupnosti) a jeho výhodou je doplnění širokopásmového reproduktoru o reproduktor basový. Obě komory jsou samozřejmě odděleny přepážkou.  Díky této přepážce lze regulovat čistý objem dle potřeb reproduktorů a naladění reproboxu. Použitá síla MDF desky propůjčuje reproboxu nevšední bytelnost.

Nabízíme širokopásmový sloupový reprobox pro dva reproduktor. Ideálním řešením je osazení širokopásmovým reproduktorem a to do velikosti membrány až 130 mm (5" membrána) a do boční stěny pak basovým reproduktorem do velikosti až 200 mm (8" membrána). Čelní reproduktor je zarovnán horizontálně na střed a vertikálně na horní odsazení = bočnímu odsazení (pokud není požadavek na jiné uspořádání). Boční basový je pak zarovnán horizontálně na střed a vertikálně 125mm od spodní hrany ozvučnice ke spodní hraně reproduktoru.

Reprobox je v základu dodán rozložený a v uzavřené konstrukci. Možné je nechat vyfrézovat otvor na bassreflexový nátrubek basové části. Při zvolené této služby bude otvor vyfrézován na zadní straně v horizontálním středu a v dolní části ozvučnice.

Výroba v České republice Kvalita reproboxu Přizpůsobení reproboxu Rychlá výroba reproboxů Výběr reproboxů

Námi nabízené prázdné reproboxy jsou vyrobeny v České republice, použitím kvalitních materiálů a také CNC i velkoformátovacích strojů je dosaženo velmi vysoké kvality a přesnosti. Česká výroba umožňuje kromě nadstandardní kvality také zakomponovat do objednávky příplatkové služby. Reprobox je dodán v základní variantě (viz níže "Cena zahrnuje"), doporučujeme dokoupit komponenty, které kvalitu reproboxu pozvednout (například akustické pásky pod reproduktory, akustická rouna aj.).

Reproboxy jsou navrženy univerzálně tak, aby se daly použít pro nejrůznější projekty a vyhovovaly co nejširším možnostem využití. Tyto reproboxy jsou dostupnou možností pro každého audio nadšence pro výrobu vlastního kvalitního audio ozvučení.

VLASTNOSTI TOWER CP STAGE 1.1

 • Čistý objem až 26 litrů
 • Dvoupásmový sloupový reprobox
 • Uzavřená či bassreflexová konstrukce
 • Rozměry VxŠxH: 850 x 160 x 300 mm

CENA ZAHRNUJE

 • ROZLOŽENÝ reprobox (pokud nezvolíte složený)
 • MDF materiál + formátování + CNC obrábění
 • Surová MDF bez povrchové úpravy
 • Příslušenství je potřebné zakoupit separátně

TECHNICKÉ HODNOTY

 • Objem až 26 litrů, objem nastavitelný
 • Hloubka pro reproduktor 280mm (čelní) + 140mm (boční)
 • MDF materiál o síle 18mm vč. přepážky
 • Pro reproduktor max o průměru 130mm / 5" + 200mm / 8"

VÝHODY NAŠICH REPROBOXŮ

 • Česká výroba
 • Vysoká kvalita zpracování
 • Individuální přizpůsobení
 • Pouze ověřené materiály

Pokud si objednáte reprobox rozložený, co budete potřebovat pro jeho složení? V zásadě to zvládne zcela každý, kdo disponuje stolařskými svorkami pro stáhnutí spojů (lze nahradit stáhnutím vruty, poté je ale potřeba vyrovnat povrch nad hlavičkou vrutu). Dále vhodné lepidlo pro spojení desek, silikon pro vnitřní utěsnění spojů a bruskou pro vyrovnání nepřesností na spojích. S produktem je dodán také návod.

OMEZENÍ PLATEB: Vzhledem k tomu, že toto zboží je vyráběno na zakázku a individuálně dle plánu dodavatele, je možné zboží platit pouze předem. To znamená bankovním převodem či platbou platební kartou přes platební bránu.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ: Rádi bychom Vás upozornili, že zakázková výroba se řídí výjimkou v občanském zákoníku dle §53 odstavce 7 c. Pro Vás jako kupujícího to znamená, že objednané zboží na zakázku nelze do 14 dnů vrátit. Tímto není dotčena záruka na zboží.

ZAFRÉZOVÁNÍ REPRODKTORU: Tato služba počítá se zafrézováním nejběžnějšího typu reproduktoru, tedy kulatého či hranatého. Zafrézování složitějších tvarů je za příplatek +50% a bude dopočítáno po objednávce. Nutností je vždy dodat technický list reproduktoru, dle kterého se CNC naprogramuje.

SLOŽENÍ REPROBOXU: Pokud si necháte složit reprobox od nás, spoje jsou lepeny disperzním lepidlem a vyrovnány do přesnosti 0,5mm. Spoje jsou z vnitřní strany silikonovány a všechny vnitřní ostré hrany jsou jemně zbroušeny.

Děkujeme za pochopení.

Návod pro tento reprobox naleznete na této produktové kartě nad popisem v záložce "Související soubory".

Doplňkové parametry

Kategorie: Prázdné reproboxy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
? Typ reproboxu: Sloupová
? Provedení reproboxu: Uzavřená, Bassreflex
? Počet pásem: 2
? Celkový čistý objem: 26
? Materiál: MDF
? Síla materiálu (mm): 18
? Výška (mm): 850
? Šíře (mm): 160
? Hloubka (mm): 300

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.