Prázdný reprobox REGAL CP Stage 3.0

Kód: REGAL-CP-STAGE-3
Novinka NÁŠ TIP
1 hodnocení
Značka: REPROOBCHOD
1 490 Kč / ks 1 231,40 Kč bez DPH
Zakázková výroba (do 21 dnů)
Složení reproboxu
Zafrézování reproduktoru
Terminál
Možnosti doručení

Detailní informace

Doprava zdarma
NAD 5000 KČ DOPRAVA ZDARMA

při nákupu nad 5000 Kč
máte dopravu zdarma

Kvalitní značky
POUZE KVALITNÍ ZNAČKY

nabídka výhradně kvalitních
produktů zvučných značek

Přes 1000 reproduktorů
PŘES 1000 REPRODUKTORŮ

nabídka více jak 1000 kusů
značkových reproduktorů

Zkušenosti
13 LET ZKUŠENOSTÍ

využijte našich
13 letých zkušeností

Detailní popis produktu

Prosím, věnujte pozornost především upozornění na konci této produktové stránky

Prázdný dvoupásmový reprobox REGAL C STAGE 3.0 s čistým objemem 10 litrů je připravený pro dva reproduktory. Tento větší regálový reprobox je vyroben z kvalitní surové MDF desky o síle 18mm značky EGGER nebo GLUNZ (dle aktuální dostupnosti) a jeho výhodou je doplnění o výztuhu. Tato síla MDF desky propůjčuje reproboxu nevšední bytelnost. Samotná výztuha je pro maximální pevnost vyrobena z jednoho kusu MDF desky a posléze vyfrézována.

Nabízíme dvoupásmový regálový reprobox pro dva reproduktory. Ideálním řešením je osazení středobasovým reproduktorem a to do velikosti membrány až 165 mm (6,5" membrána) a výškovým reproduktorem. Reproduktory jsou zarovnány horizontálně na střed a vertikálně taktéž (pokud není požadavek na jiné uspořádání). Rozestup reproduktorů je s mezerou vnějších okrajů +- 10 mm. 

Reprobox je v základu dodán rozložený a v uzavřené konstrukci. Možné je nechat vyfrézovat otvor na bassreflexový nátrubek. Při zvolené této služby bude otvor vyfrézován na zadní straně v horizontálním středu a v horní části ozvučnice.

Výroba v České republice Kvalita reproboxu Přizpůsobení reproboxu Rychlá výroba reproboxů Výběr reproboxů

Námi nabízené prázdné reproboxy jsou vyrobeny v České republice, použitím kvalitních materiálů a také CNC i velkoformátovacích strojů je dosaženo velmi vysoké kvality a přesnosti. Česká výroba umožňuje kromě nadstandardní kvality také zakomponovat do objednávky příplatkové služby. Reprobox je dodán v základní variantě (viz níže "Cena zahrnuje"), doporučujeme dokoupit komponenty, které kvalitu reproboxu pozvednout (například akustické pásky pod reproduktory, akustická rouna aj.).

Reproboxy jsou navrženy univerzálně tak, aby se daly použít pro nejrůznější projekty a vyhovovaly co nejširším možnostem využití. Tyto reproboxy jsou dostupnou možností pro každého audio nadšence pro výrobu vlastního kvalitního audio ozvučení.

VLASTNOSTI REGAL CP STAGE 3.0

 • Čistý objem 10 litry
 • Dvoupásmový reprobox
 • Uzavřený či bassreflexový regálový reprobox
 • Rozměry VxŠxH: 350 x 210 x 230 mm

CENA ZAHRNUJE

 • ROZLOŽENÝ reprobox (pokud nezvolíte složený)
 • MDF materiál + formátování + CNC obrábění
 • Surová MDF bez povrchové úpravy
 • Příslušenství je potřebné zakoupit separátně

TECHNICKÉ HODNOTY

 • Objem 10 litrů, objem je fixní
 • Hloubka pro reproduktor 210mm
 • MDF materiál o síle 18mm vč. CNC výztuhy
 • Pro reproduktor max o průměru 165mm / 6,5"

VÝHODY NAŠICH REPROBOXŮ

 • Česká výroba
 • Vysoká kvalita zpracování
 • Individuální přizpůsobení
 • Pouze ověřené materiály

Pokud si objednáte reprobox rozložený, co budete potřebovat pro jeho složení? V zásadě to zvládne zcela každý, kdo disponuje stolařskými svorkami pro stáhnutí spojů (lze nahradit stáhnutím vruty, poté je ale potřeba vyrovnat povrch nad hlavičkou vrutu). Dále vhodné lepidlo pro spojení desek, silikon pro vnitřní utěsnění spojů a bruskou pro vyrovnání nepřesností na spojích. S produktem je dodán také návod.

OMEZENÍ PLATEB: Vzhledem k tomu, že toto zboží je vyráběno na zakázku a individuálně dle plánu dodavatele, je možné zboží platit pouze předem. To znamená bankovním převodem či platbou platební kartou přes platební bránu.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ: Rádi bychom Vás upozornili, že zakázková výroba se řídí výjimkou v občanském zákoníku dle §53 odstavce 7 c. Pro Vás jako kupujícího to znamená, že objednané zboží na zakázku nelze do 14 dnů vrátit. Tímto není dotčena záruka na zboží.

ZAFRÉZOVÁNÍ REPRODKTORU: Tato služba počítá se zafrézováním nejběžnějšího typu reproduktoru, tedy kulatého či hranatého. Zafrézování složitějších tvarů je za příplatek +50% a bude dopočítáno po objednávce. Nutností je vždy dodat technický list reproduktoru, dle kterého se CNC naprogramuje.

SLOŽENÍ REPROBOXU: Pokud si necháte složit reprobox od nás, spoje jsou lepeny disperzním lepidlem a vyrovnány do přesnosti 0,5mm. Spoje jsou z vnitřní strany silikonovány a všechny vnitřní ostré hrany jsou jemně zbroušeny.

Děkujeme za pochopení.

Návod pro tento reprobox naleznete na této produktové kartě nad popisem v záložce "Související soubory".

Doplňkové parametry

Kategorie: Prázdné reproboxy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
? Typ reproboxu: Regálová
? Provedení reproboxu: Uzavřená, Bassreflex
? Počet pásem: 2
? Celkový čistý objem: 10
? Materiál: MDF
? Síla materiálu (mm): 18
? Výška (mm): 350
? Šíře (mm): 210
? Hloubka (mm): 230

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.